Logo
  1. Úvod
  2. Vybrané slová
  3. Vybrané slová - ilustrované karty

Vybrané slová - ilustrované karty

8 ilustrovaných kariet s vybranými slovami po B, M, P, R, S, V, Z a L a 1 súhrnnú kartu

Preberá dieťa v škole vybrané slová po B a nie a nie si ich zapamätať? Práve na takého situácie sme v Poketo vytvorili ilustrované karty. Na každej ka... celý popis
Číslo produktu:01
Kompletné špecifikácie

Preberá dieťa v škole vybrané slová po B a nie a nie si ich zapamätať? Práve na takého situácie sme v Poketo vytvorili ilustrované karty. Na každej kartičke sa nachádzajú vybrané slová po B, M, P, R, S, V, Z, resp. L. Váš školák si vezme kartu so slovami po B, na ktorých nájde vybrané slová, ich stručné vysvetlenie a obrázok. Dieťa teda nie len slovo počuje (číta), ale i vizuálne vníma a chápe jeho význam. Dozvie sa, že vyhňa je vysoká pec alebo kto je to pytač, či ako vyzerá lysý človek. Porozumenie učenému a zapojenie viacerých zmyslov (sluch a zrak) posilňuje zapamätanie. Karty si dieťa môže brať jednotlivo so sebou do školy, podľa toho, aké vybrané slová práve preberajú alebo si ich vylepiť na stenu a mať ich tak stále na očiach.

Hodia sa pre školákov i školáčky tretej triedy. Chvália si ich aj cudzinci, ktorí sa učia slovenčinu.

Sada obsahuje: 8 kariet s vybranými slovami po B, M, P, R, S, V, Z a L a 1 súhrnnú kartu (i s najčastejšími chytákmi). Karty sú vytlačené na tvrdý kartónový papier a sú uložené v pevnej krabičke. Rozmer: 90 x 140 mm.

Vydalo Poketo edu s.r.o., Praha, 2022

ISBN 978-80-908167-9-4

Informácie pre zákazníkov

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk